ALTIN 499,85
DOLAR 8,5064
EURO 10,3017
BIST 1.441

MERDİVEN ASANSÖRÜ YAPTIRMAK

09.10.2017
18
A+
A-
MERDİVEN ASANSÖRÜ YAPTIRMAK

Kendinize Merdiven Asansörü Yaptırmak için Doğru Zaman mı Diye Soruyorsanız

İç mekân merdiven asansörü için müşteriler neler derler?

Yıllar geçtikçe, merdiven asansör müşterilerimizin birçoğu bize, evlerine daha erkenden merdiven asansör takmadıkları için pişman olduklarını, keşke daha önceden merdiven asansör yaptırsaydık diyorlar. Aslında yanıtımız her zaman aynı, “Tam şu an merdiven asansörü yaptırmanın zamanı, artık evinizi değiştirmeden yeni kavuştuğunuz özgürlüğünüzün tadını çıkarmanın zamanı”.

Neden insanlar merdiven asansörünü yaptırmak için beklemektedir?

İnsanlar evlerine merdiven asansörü takma kararı almayı bırakmanın birkaç nedeni vardır:

Bağımlılık Endişesi

Çoğu kimse yaşa ya da belki bir sakatlığın neden olduğu hareketlilik araçlarını kullanarak bunu hissediyor. Bazıları ise merdiven asansörü veya ev asansörüne bağımlı hissetmek istemiyorlar. Gerçek şu ki hareketlilik cihazları ve ekipmanları, aslında kaybettiğiniz özgürlüğü size geri verecektir. Kendinizi evinizde dolanmaya çalışırken bulursanız, merdiven asansörü yaptırmayı düşünmeniz için doğru zaman olabilir.

Merdiven asansörü önemli bir yatırımdır

Merdiven asansörü yıllar boyunca sizinle birlikte olacak güvenilir bir ekipmandır, ancak sizin için en iyi merdiven asansörünü seçmek biraz kafa karıştırıcı olabilir. LiftArt Asansör’de, merdiven asansörü satın aldığınızda en iyi yatırım yapmak istediğinizi anlıyoruz. Bu nedenle sizinle veya eviniz için mükemmel merdiven asansörü bulduğumuzdan emin olmak için evinizde sizi ziyaret edeceğiz.

Merdivenlere zarar gelince endişe duyduk

Kimse çok zaman ve para yatırdıkları evlerine zarar gelsin istemez. Merdiven asansöründeki müşterilerimiz tarafından sorulan ana sorulardan biri, eve ne kadar hasar verilebileceğidir. Gerçek şu ki, asansör rayları merdivenlere ayrı bir şekilde monte edildiğinden merdiven asansörleri minimum hasara neden olur, bu yüzden endişelenmeniz gerekmiyor. Merak etmeyin herhangi bir dağınıklığı geride bırakmayacağız!

ozurlu-merdiven-asansoru

 

Merdiven asansörü takmanın doğru zamanı, mevcut ve gelecekteki ihtiyaçlarınıza bağlıdır. Merdiveniniz size ya da ailenizden birilerine sorun olmaya başlarsa ve eskiden olduğu gibi evinizin içinde artık hareket edemediğinizi düşünüyorsanız, size göre olan seçeneklere bir göz atmanız iyi bir fikir olabilir.

Merdiven asansörleri hakkında, dünyanın önde gelen merdiven asansör tasarımcılarından olan Handicare ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için, 0532 633 26 16 numaralı telefondan LiftArt Asansörü arayınız. İstanbul’daki showroomumuzda bizi ziyaret edebilir, ürünlerimizi deneyebilirsiniz. Merdiven asansörü fiyatları için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Asansör Dergisi
BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.