Ana sayfa Haberler Avrasya Asansör Fuarı; Türk Asansör Sektörünün En Büyük Buluşması

Avrasya Asansör Fuarı; Türk Asansör Sektörünün En Büyük Buluşması

35
0
PAYLAŞ
asansor-fuari-2019

Avrasya Asansör Fuarı (Asansör, Yürüyen Merdiven Sanayi ve Teknolojileri Fuarı), 20 Mart’ta CNR EXPO Yeşilköy’de kapılarını açtı. Dünyanın sektör bazında en önemli fuarlarından biri olan Avrasya Asansör Fuarı 23 Mart’a kadar devam edecek.

CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık organizasyonuyla sektörün ihracatını 1 milyar dolara yükseltmek amacıyla TASİAD (Tüm Asansör Sanayici ve İş İnsanları Derneği) ve ASFED (Asansör Sanayicileri federasyonu) iş birliğinde düzenlenen fuarda, sektörün önde gelen 150 firması 300 markası ile en yeni ürünlerini sergiliyor. Asansör kabininden otomatik kapı sistemlerine, elektronik aksamlardan güvenlik sistemlerine ve aksesuarlarına kadar birçok ürünün görücüye çıkarılacağı fuarda, asansörlerde periyodik bakım ve uygulamalar gibi konularda çeşitli seminerler de düzenlenecek. 

Aralarında Almanya, İspanya, Bulgaristan, Brezilya, Meksika, İran, Mısır, Katar, Cezayir, Fas, Ukrayna, Gürcistan, Pakistan’ın da bulunduğu 32 ülkeden gelecek alım heyetleri katılımcı firmalarla görüşmeler yaparak yeni iş bağlantıları kuracak.  

Avrasya Asansör Fuarı; Üretici ve Tedarikçileri Bir Araya Getiriyor

 Asansör sektörünün yeni tasarım ve hizmetlerinin sergilendiği katılımcı ve sektör alıcılarının iş bağlantılarını artıran CNR Avrasya Asansör Fuarı; katılımcı firmalara sağladığı geniş network imkanı ile kapılarını 2019’da daha güçlü açmaya hazırlanıyor.

 Uluslararası olan Avrasya Asansör Fuarı; asansör sanayisinin rekabet ve marka gücünü göstereceği bir platform olarak öne çıkıyor. Fuar, sunduğu işbirliği fırsatlarıyla katılımcı firmaların ihracat hedeflerine ulaşmasına büyük katkılar sağlıyor. Türkiye’nin asansör alanında üretim ve tedarik üssü olmasını da sağlayan fuar, asansör ve yürüyen merdiven sanayinde ürün ve hizmet sağlayan firmalar arasındaki iş birliğini de güçlendiriyor.  

 Özellikle son dönemde teknolojiye ayak uydurarak üretim kalitesine artıran Türk asansör sanayi, asansör üretimi ve yürüyen merdiven pazarının yurt dışına açılmasına oldukça önem veriyor. Türkiye’deki ihracat yapan sektörlerin içerisinde önemli yere sahip olan asansör sanayi, ulaşmak istedikleri ihracat oranlarına ise Uluslararası Avrasya Asansör Fuarı ulaşmayı hedefliyor. 

Asansör Sektörünün Gelişmesine Katkı Sağlayacak Seminerler Avrasya Asansör Fuarında

CNR Avrasya Asansör seminerlerinde sizleri neler bekliyor?

Türk asansör sektörünün gelişmesine ve ticaretine büyük katkılar sağlayan Uluslararası CNR Avrasya Asansör Fuarı, 20 Mart’ta, ihracatın merkezi CNR Expo Yeşilköy’de 4. kez kapılarını açacak. Asansör sanayisinin markalaşma sürecinde etkili bir platform olan fuarda sektörün gelişmesinde katkı sağlayacak seminerler de verilecek.

Muzaffer Yaşar, Aydın Arat, İbrahim Özçakır, Nurullah Pireci, Mustafa Kemal Köken ve Mustafa Görmüş gibi alanında uzman isimler tarafından verilecek “Lift Tech Academy” seminerlerinde, sektördeki teknolojik yenilikler, mevzuat değişiklikleri, periyodik kontroller ve asansörlerde engelli erişimi gibi konu başlıkları, Avrasya Asansör Fuarı kapsamında 21-22-23 Mart tarihlerinde detaylı bir şekilde ele alınacak.